Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Szamocin – na sprzedaż i na wynajem w Szamocinie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Biuro Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

75 000 zł17,27 m² 4 342,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

NA sprzedaż lokal hadlowo-usługowy O popw. 17,27m2 szamocin, pl. Wolności Tytułem oferty jest lokal handlowo- usługowy w ścisłym centrum miasta. Lokal do własnej aranżacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Lokal handlowy, ul. Wojska Polskiego

Chodzież(Szamocin + 17 km)

27,56 zł/m²127 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal handlowo-usługowy w samym sercu Chodzieży ul. Wojska Polskiego. Szukasz miejsca, które wyróżni Twoją firmę i zapewni doskonałą widoczność w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Bydgoska

Wyrzysk(Szamocin + 13 km)

590 000 zł117,90 m² 5 004,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:37

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } Lokal usługowy Wyrzysk | 117,9 m | Parter | Główna ulica | Idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal z przeznaczeniem na produkcję Łobżenica

Łobżenica(Szamocin + 24 km)

11,11 zł/m²180 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Kompletnie wyposażony zakład stolarski ( usługi, produkcja, renowacja, antyki) z kilkudziesięcioletnią praktyką, renomą,znana marka na rynku ogólnopolskim do wynajmu, z uwagi na wiek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Kcynia

2,Kcynia(Szamocin + 22 km)

330 000 zł125 m² 2 640 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Kamienica w centrum Kcyni, przy ulicy Poznańskiej z lokalem usługowym oraz mieszkaniem. W kamienicy znajduje się mieszkanie, które jest już wynajęte i generuje stały.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Przystankowa

Chrzęsne(Szamocin + 16 km)

32,79 zł/m²15,25 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie ma do zaoferowania w najem lokal usługowy na dworcu w Chrzęsne. Powierzchnia najmu 15,25 m2. Media obejmują: energię.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Dworcowa

Chodzież(Szamocin + 17 km)

37,16 zł/m²15,07 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o pow. 15,07 m2, lokal mieści się na parterze budynku dworca pkp w Chodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrzewany Świdno

Świdno(Szamocin + 13 km)

2 590 000 zł700 m² 3 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży prezentuję nieruchomość zabudowaną halami oraz częścią mieszalną. Powierzchnia budynku to 700 m2 na działce 94400 m2 położona w miejscowości Świdno w gminie Wierzbno, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Chodzież

Chodzież(Szamocin + 17 km)

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal handlowy o powierzchni 70 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Chodzieży. Nieruchomość składa się z pięciu pomieszczeń, w tym dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Chodzież(Szamocin + 17 km)

19,97 zł/m²576 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:39

 

Parking:tak

Na wynajem duża powierzchnia usługowa w centrum Chodzieży Lokal o pow. 576 m 2 z własnym parkingiem idealny pod działalność medyczną bądź usługową: - centrum medyczne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Staszica

Wyrzysk(Szamocin + 13 km)

299 000 zł102,70 m² 2 911,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Rezerwacja oferty lokal handlowo-usługowy Z własną działką - doskonała ekspozycja Wyrzysk | ul. Staszica - róg z ul. Łączną Lokal - odrębna własność z udziałami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

11,36 zł/m²220 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu 220 m2 powierzchni biurowej. Budynek zlokalizowany jest w Krzyżu Wielkopolskim, w bliskim sąsiedztwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij