Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Szamocin

Szamocin, wielkopolskie

  • 125 000 zł
  • 801 m²
  • 156,05 zł/m²

Zdjęcie

Miłosz Nowakowsk...

Skontaktuj się

Działka budowlana Szamocin

Szamocin, wielkopolskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

125 000 zł

801 m²

156,05 zł/m²

Działka budowlana Szamocin

Zaktualizowane: 15 maja 2026

125 000 zł 801 m² 156,05 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 125 000 zł (156,05 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 801 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 24m; szerokość: 33m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Semrau Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SEMR-GS-536

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE BLISKO JEZIORA
CYGAŃSKIE DOŁY, SZAMOCIN

DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE POWIERZCHNIE DZIAŁEK

801 M2 - CENA: 125 000 ZŁ

800 M2 - CENA: 125 000 ZŁ

Tytułem oferty jest działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w myśl, której możliwa jest budowa budynku jednorodzinnego wolnostojącego o szerokości elewacji frotowej od 10 do 17 m. Wysokość elewacji frontowej do okapu dachu - od 3 do 4,50 m. Dach dwuspadowy. (...)

Agent

Miłosz Nowakowski

733 905...

733 905 066

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 905...

733 905 066

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt