Działka budowlana Szamocin
Szamocin, wielkopolskie
- 100 000 zł
- 992 m²
- 100,81 zł/m²
Miłosz Nowakowsk...
Skontaktuj się
Działka budowlana Szamocin
Szamocin, wielkopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka budowlana Szamocin
Zaktualizowane: 15 maja 2026
100 000 zł 992 m² 100,81 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 100 000 zł (100,81 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 992 m²
- kształt: prostokąt; długość: 19m; szerokość: 54m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: Semrau Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: SEMR-GS-537
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI BUDOWLANE BLISKO JEZIORA
CYGAŃSKIE DOŁY, SZAMOCIN
DOSTĘPNE SĄ NASTĘPUJĄCE POWIERZCHNIE DZIAŁEK:
994 M2 - CENA: 100 000 ZŁ
1004 M2 - CENA: 100 000 ZŁ
1119 M2 - CENA: 100 000 ZŁ
1340 M2 - CENA: 100 000 ZŁ
Tytułem oferty jest działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy w myśl, której możliwa jest budowa budynku jednorodzinnego wolnostojącego o szerokości elewacji frotowej od 10 do 17 m. (...)